MEES, käes on MOVEMBER!

 MEES, käes on MOVEMBER!

Pöörakem kõik koos pilgud meie tugevama soo esindajate poole ning meie mehemürakate tervisele. Mees on ju tugevuse ja töökuse sümboliks - mees pidavat minema aastatega aina paremaks, nagu üks hea vein. Kuid selleks, et minna paremaks, peab tõeline mees suhtuma enda tervisesse lugupidavalt.

KUIDAS SUHTUB TÕELINE MEES OMA TERVISESSE?
Tõeline mees sööb kvaliteetset toitu, tarbib mõõdukalt alkoholi, teeb sporti ja käib regulaarselt artsi juures oma tervist kontrollimas. Vot selline on üks tõeline mees!


FAKTID, NEED KURVAD FAKTID.....
Meie ühiskonnas teab enamik inimesi, kui tõsine haigus on rinnavähk. Kuid kas teate ka seda, et Eestis sureb mehi eesnäärmevähki rohkem, kui naisi rinna-ja emakakaelavähki kokku? 


MIS ON MOVEMBER?
Movember on ülemaailmne heategevuslik liikumine, mille eesmärgiks on muuta hoiakut, et mees peab olema „tõeline mees“ ning et regulaarne arstlik kontroll ja tervislikud eluviisid on vaid nõrkade pärusmaa. Mehed saavad antud teemat toetadada ja propageerida, kasvatades terve novembrikuu vuntse või habet. 


Matsimoka pere soovib samuti pöörata tähelepanu meeste terviseteema olulisusele ning panustada omalt poolt antud liikumisse. Selleks jagame meestele (vabandage daamid!) iga ostuga kaasa flaieri, mille ettenäitamisel saab terve novembrikuu jooksul uue ostu pealt 5% hinnasoodustust!
Mees, hoia oma tervist ja söö kvaliteetseid lihatooteid!