Kust osta

TALLINN

Rocca al Mare Keskus

Rocca al Mare keskuses on Matsimoka kvaliteetlipood olnud alates 2017nda aasta algusest. Meie müügikoht asub esimesel korrusel Prisma kassade kõrval. Tulge tutvuge meie valikuga. Kõiki tooteid saab alati maitsta!

Rocca al Mare keskuse Matsimoka

 

 

 

 

 

 

 

 

Kristiine Keskus

Matsimoka Kristiine kvaliteetlihapoes on 5 spetsiaalset kliimakappi, kus valmib iga kuu 200kg traditsioonilist itaalia salaamit. Toorsalaami valmistatakse Matsimoka lihatööstuses Lääne-Virumaal ning riputatakse meie müügikohtades olevatesse kappidesse. Edasine salaamide valmimisprotsess kestab 30 päeva, mille jooksul väheneb vorstide kaal poole võrra. Tulge proovige meie erinevaid salaamisorte! Asume esimesel korrusel, Kaupluse Jysk vastas.

Matsimoka Kristiine kvaliteetlihapood
 
 
 
 
 
 
 
Ülemiste Keskus

Matsimoka kõige uuem kvaliteetlihapood asub Ülemiste kesuses. Ka siin poes saab peaaegu kõiki Matsimoka tooteid osta ning huvi korral proovida. Leiate abivalimis müüjad kellelt võite alati soovitusi küsida!

Ülemiste Keskus - Matsimoka
 

 

TARTU

Tartu Kaubamaja

Tartu Kaubamajas on Matsimoka kvaliteetlihapood olnud alates 2016nda aasta algusest. Meie pood võitis nii 2017ndal kui ka 2018ndal aastal Tartu Kaubamaja parima müügikoha tiitli. Matsimoka kvaliteetlihapood asub toidumaailma kõrval ning on mugavalt ligipääsetav nii sise- kui välisparkla kasutajatele. Tulge ja veetke meiega natuke aega, meie müügiinimesed annavad Teile kõiki meie tooteid proovida.

Tartu Kaubamaja Matsimoka
 

RAKVERE

Põhjakeskus

Rakvere Põhjakeskuses, Matsimoka tootmishoonest 10km kaugusel, asub meie kõige esimene kvaliteetlihapood, mille avasime 2015ndal aastal. Põhjakeskuses asuvas kvaliteetlihapoes saab kõiki Matsimoka tooteid ka kohapeal maitsta.


Rakvere Põhjakeskus Matsimoka
 

Üle Eesti

Matsimoka tooted on müügis Rimi, Selver, Coop, ja Maxima kauplustes üle Eesti!

rimi-selver-coop-matsimoka